Ο ΑΕΤΟΣ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ

Ο  ΑΕΤΟΣ ΤΩΝ ΑΓΡΑΦΩΝ
radiovoylpi.listen2myradio.com

Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2010


Με στόχο την νίκη στον Δήμο Αγράφων κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του Θοδωρή Μπαμπαλή


Όλα τα ονόματα που συμμετέχουν στον Συνδυασμό του Θοδωρή Μπαμπαλή είναι τα εξής:

Εκλογική Περιφέρεια Αγράφων
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
εκλογικής περιφέρειας Αγράφων

1.Αβράμπος Στ. Ελευθέριος
2.Κατσιφός Αθ.Ευάγγελος
3. Κίτσιος Παν. Γεώργιος
4. Λόζος Δημ. Θεοφάνης
5. Μαργώνης Αλ. Βελισσάρης
6. Μπούκας Ε. Κωνσταντίνος
7. Νάσιου- Κούτη Δ. Ελένη
8. Νιαβή- Θεοδωρογιόννη Ιωάννα
9. Παρθένης Π. Πέτρος
10. Σωτηρίου Β. Κωνστάντιο
11. Τσιγαρίδας Δ. Παύλος

Εκλογική Περιφέρεια Απεραντίων
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1.Αρωνιάδας Ν. Χρήστος
2. Γεωργαλής Αθ. Δημήτριος
3. Καρδαμπΐκη Μαγδαληνή
4. Κατσιάδας Α. Θεόδωρος
5. Κονδύλη Οδ. Μαγδαληνή
6. Πάζιος Χ. Νικόλαος
7. Παπαθανάσης Ε. Απόστολος
8. Τσιαμπόκαλος Α. Δημήτριος
9. Φούκας Χ. Κωνσταντίνος

Εκλογική Περιφέρεια Ασπροποτάμου
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. Καραβίδας Η. Παναγιώτης
2. Ντόκας Χ. Σωτήριος
3. Πεταρούδας Γ. Κωνσταντίνος
3. Πέτσας Θ. Κοσμάς
5. Τόλης Ν.Γεώργιος
6. Τσιάμης Κ. Θεόδωρος
7. Τσιτσάνη Κ. Μαρίνα
8. Ξυραφάκης Β. Παναγιώτης
9. Φλώτσιος Ε. Παναγιώτης

Εκλογική Περιφέρεια Βινιανης
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. Γεωργίου Ι. Νικόλαος
2. Κολημένος Ε. Βασίλειος
3. Μόκκας Ε. Κωνσταντίνος
4. Τριανταφυλλοπούλου Γ.Γεωργία

Εκλογική Περιφέρεια Φραγκίστας
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. Γκορόγιας Ι. Παναγιώτης
2. Διώτης Α. Σωτήριος
3. Καραντζούνη Δ. Βασιλική
4. Κοκότου Κ. Όλγα
5. Μάκκας Κ. Βασίλειος
6. Σταμούλης Γ. Σπυρίδων
7. Τελώνης Σ. Λεωνίδας
8. Χρυσικός Δ.Ταξιάρχης

Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Τάκης Δ. Χρήστος
2. Χειλάς Μ. Ευθύμιος
Τοπική Κοινότητα Αγράφων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Κίτσιου Κ. Βασιλική
2. Κωστούλας Λ. Δημήτριος
4. Τσιγαρίδας Χ. Νικόλαος

Τοπική Κοινότητα Βούλπης
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Ανδρεάκης Ε. Νικόλαος
2. Γερονίκος Θ. Ελευθέριος
3. Νιαβή Κ. Λαμπρινή
4. Φούκας Ι. Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Βραγγιανών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Γατής Δημ. Λάμπρος
2. Παρθένης Α. Ιωάννης
3. Χρήστου Γ. Ευαγγελία
4. Χρήστου Ε. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Γρανίτσης
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1.Διαμαντής Ι. Παναγιώτης
2. Καρδαμπίκη Κ. Σωτηρία
3. Σκόνδρα Γ. Βαρβάρα
4. Τσιάκος Κ. Νικόλαος

Τοπική Κοινότητα Δάφνης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Γκαλιμάνης Ε. Κωνσταντίνος
2. Καστρΐτσης Σ. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Δυτικής Φραγκίστας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1.Γαλανός Δημ. Ιωάννης
2. Καβαλάρη Αχ. Ευθυμία
3. Κατσαδούρος Κ. Χρήστος

Τοπική Κοινότητα Επινιανών
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Αβράμπος Λ. Κωνσταντίνος
2. Αποστόλου Χρ. Καίτη
3. Γαντζούδης Β. Σπυρίδων
4. Ζιώγας Χ. Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Επισκοπής
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Βασιλόπουλος Ν. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα Κέδρων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1.Μούτσελου Ι. Ελένη
2. Παπαντζίμα Μ. Αναστασία
3. Παπαντζίμας Α. Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Νέου Αιθοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Κατσιάδας Α. Γεώργιος
2. Νιάφας Κ. Αντρέας
3. Παπανίκου Σ. Μαρία
4. Τσίγκας Γ. Στέφανος

Τοπική Κοινότητα Μαραθιάς
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1.Γρανίτσας Αθ. Κωνσταντίνος

Τοπική Κοινότητα Μαυρομμάτας
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Σκόνδρας Γ. Νικόλαος
2. Τσι γαρίδας Λ. Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Μαράθου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Καλύβας Κ. Ιωάννης
2. Μπουμπουρής Ν. Κωνσταντίνος
3. Μπαλωμένος Κ. Παύλος
4. Νιαβή Χ. Λαμπρινή

Τοπική Κοινότητα Μοναστηρακίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Θεοδωρογιάννη Στ. Αικατερίνη
2. Κολοκώτσιος Λ.Παναγιώτης
3. Μπακογιάννης Δ. Ελευθέριος
4. Τόλης Στ. Βασίλειος

Τοπική Κοινότητα Νέου Αργυρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Ζαραϊδώνη Γ. Γαρυφαλιό
2. Κολτούκης Π. Κωνσταντίνος
3. Μώκας Δ. Κωνσταντίνος
4. Τσιάμης Θ. Δημήτριος

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκατούνας
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Κουρλός Θ. Γεώργιος
2. Κουρλός Ι. Παναγιώτης
3. Νικολούλια Ι. Βασιλική
4. Λαθύρης Ν. Ιωάννης

Τοπική Κοινότητα ΠαΑαιοχωρίου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Ασπρογιάννης Ε. Διονύσιος
2. Γιαννόπουλος Ε. Δημήτριος
3. Ζαραβέλης Κ. Ιωάννης
4.Μουτάφη Ν.Ειρήνη

Τοπική Κοινότητα Πρασιάς
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Κουτέρης Γ. Λάμπρος
2. Μύτα- Γιαννούλη Λ. Ειρήνη
3. Χρυσαφογεώργος Λ. Ηλίας

Τοπική Κοινότητα Ραπτοπούλου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Παπαδήμος Δ. Λάμπρος
2. Ξυραφάκης Δ. Βασίλειος
3. Σβάρνα Α. Γαρυφαλιά
4. Στασινός Η. Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Σιβίστης
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Βλάχος Ηλ. Κωνσταντίνος
2. Σκεπετάρης Κ.Αθανάσιος

Τοπική Κοινότητα Τοπολιάνων
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)

1. Αγραφιώτης Γ.Κωνσταντίνος
2. Κουκούλας Σ. Βασίλειος
3. Ντάλλη Χρ. Βασιλική
4. Πάζιος Χ. Χαρίλαος

Τοπική Κοινότητα Τριδέντρου
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Κωστίκος Δημ. Βασίλειος
2. Πεσλής Β. Παναγιώτης

Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Βασιλείου Δ. Κωνσταντίνος
2. Μαντζούρας Γ. Κωνσταντίνος
3. Μπατσούλας Κ. Πέτρος
4. Ψυχογιού Δ. Βασιλική

Τοπική Κοινότητα Τροβάτου
(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας)
1. Ζιώγας Α. Φώτιος
2. Καλογερογιάννης Π. Αλέξανδρος
3. Νταλλή- Τσιάντα Π. Ελισάβετ (Έλλη)
4. Χαρδαλιάς Κ. Γεώργιος

Τοπική Κοινότητα Χρύσως
(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας)
1. Καρανίκας Α. Ηλίας
2. Μαρούλης Γ. Ιωάννης